It’s my match green – сад за сервирање (blossom)

2.093 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 26 cm x 6.5 cm
  • Капацитет: 2 L

Нема на залиха

Description

Порцелански повеќенаменски сад за сервирање, во зелена завршница. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 26 cm x 6.5 cm
Капацитет: 2 L

It’s my match колекцијата на производи е секогаш вистинскиот избор – за формална или неформална забава, за ручек со пријателите, за вечера со партнерот итн. Трендовските бои, уникатните површини и единствениот дизајн овозможуваат неодоливи комбинации за трпезата. При процесот на изработка, порцеланот е полиран, а не глазиран.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

It’s my match green – сад за сервирање (blossom)

2.093 ден

Нема на залиха