It’s my match – шолја

899 ден

-25% Off
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 11 cm x 8 cm
  • Капацитет: 450 ml

2 на залиха

SKU: 1042539660 Категории: ,

Description

Порцеланска повеќенаменска шолја, во бела завршница. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 11 cm x 8 cm
Капацитет: 450 ml

It’s my match колекцијата на производи е секогаш вистинскиот избор – за формална или неформална забава, за ручек со пријателите, за вечера со партнерот итн. Трендовските бои, уникатните површини и единствениот дизајн овозможуваат неодоливи комбинации за трпезата. При процесот на изработка, порцеланот е полиран, а не глазиран.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

It’s my match – шолја

899 ден

2 на залиха