La Classica Contura – сад за шеќер/слатко

5.590 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 250 ml

Нема на залиха

Description

Порцелански сад, кој истовремено може да биде употребен за коцки шеќер или слатко. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 250 ml

Колекцијата La Classica содржи производи кои креираат модерен шмек, со задржување на традиционалниот квалитет. Станува збор за едноставен и чист изглед во бело-сребрена-платинеста комбинација во однос на боите, со карактеристичен дизајн и геометриски мотиви (инспирирани од раскошниот изглед на куполите во историските градби). Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

La Classica Contura - сад за шеќер/слатко

5.590 ден

Нема на залиха