La Classica Contura – тацна за шолја за чај

1.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 15 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1043791370 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за чај, која одговара на шолјата за чај од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 15 cm дијаметар

Колекцијата La Classica содржи производи кои креираат модерен шмек, со задржување на традиционалниот квалитет. Станува збор за едноставен и чист изглед во бело-сребрена-платинеста комбинација во однос на боите, со карактеристичен дизајн и геометриски мотиви (инспирирани од раскошниот изглед на куполите во историските градби). Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

La Classica Contura - тацна за шолја за чај

1.790 ден

Нема на залиха