La Classica Nuova – сет од 4 прстени за салвети

2.690 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: стакло
Димензии: 6,2 см дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1136198312 Категории: ,

Description

Сет од четири стаклени прстени за салвети кои се карактеризираат со едноставна, елегантна форма.

Материјал на изработка: стакло
Димензии: 6,2 см дијаметар

Колекцијата La Classica содржи производи кои креираат модерен шмек, со задржување на традиционалниот квалитет. Станува збор за едноставен и чист изглед. Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

La Classica Nuova - сет од 4 прстени за салвети

2.690 ден

Нема на залиха