La Divina – чаша за вино

979 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1666210035 Категорија:

Description

Одликувајќи се со елегантен, безвременски дизајн, колекција La Divina е нешто создадено за софистицирани вкусови и стилски прилики. Деликатното стакло надополнето со бело вино е грациозно и суптилно елегантно. Ситните ароми можат да се развијат совршено во заобленото стакло. Служете вино во вашиот стил.

Материјал:  Кристално стакло
Капацитет: 380 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

La Divina - чаша за вино

979 ден

Нема на залиха