Malindi – шолја за кафе

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 200 ml

2 на залиха

SKU: 1043831300 Категории: ,

Description

Порцеланскa шолја за кафе, или кој било друг топол пијалок од тој тип. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 200 ml

Започнете го денот со елегантен порцелан – започнете го денот со колекцијата Malindi! Производите кои припаѓаат на оваа колекција имаат специфичен дизајн, инспириран од патувањата на Васко Да Гама по брегот од Африка до Индија, цветовите од ѓумбир, каранфилчето и бобинките од пиперки. Сите тие не случајно го украсуваат стилскиот изглед на колекцијата Malindi! Изобилство на елеганција!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Malindi - шолја за кафе

1.660 ден

2 на залиха