Malindi – шолја

2.140 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 350 ml

5 на залиха

SKU: 1043839651 Категории: ,

Description

Порцеланскa повеќенаменска шолја. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 350 ml

Започнете го денот со елегантен порцелан – започнете го денот со колекцијата Malindi! Производите кои припаѓаат на оваа колекција имаат специфичен дизајн, инспириран од патувањата на Васко Да Гама по брегот од Африка до Индија, цветовите од ѓумбир, каранфилчето и бобинките од пиперки. Сите тие не случајно го украсуваат стилскиот изглед на колекцијата Malindi! Изобилство на елеганција!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Malindi – шолја

2.140 ден

5 на залиха