Manufacture Glass – сет од 2 чаши за шампањ

2.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 26.5 cm x 7.6 cm дијаметар
  • Капацитет: 150 ml

Нема на залиха

SKU: 1137938138 Категории: ,

Description

Сет од 2 чаши наменети за шампањ, изработени од кристално стакло. Чашите се мијат и одржуваат рачно!

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 26.5 cm x 7.6 cm дијаметар
Капацитет: 150 ml

Кристалното стакло и нежно-бронзената нијанса на рачките, ја прават колекцијата Manufacture Glass исклучително елегнатна. Одлично се вклопуваат со останатите производи од Manufacture линијата. Создадете многу посебни моменти со помош на оваа колекција!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Glass – сет од 2 чаши за шампањ

2.790 ден

Нема на залиха