Manufacture Gris – длабока чинија за салата/мусли

1.660 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml

Нема на залиха

SKU: 1042311900 Категории: ,

Description

Порцеланска длабока чинија (сад) за мусли, салати, супи и слично. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Природна, сензуална и рачно насликана – вака може да се опише Manufacture колекцијата. Manufacture Gris содржи производи кои благодарение на комбинацијата од бел порцелан и сиви нијанси креираат уметност и модерен дизајн на трпезата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Gris - длабока чинија за салата/мусли

1.660 ден

Нема на залиха