Manufacture Gris – сад за сервирање на паста

1.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 23.5 cm дијаметар
  • Капацитет: 1100 ml

Нема на залиха

Description

Порцелански сад наменет за сервирање на паста. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 23.5 cm дијаметар
Капацитет: 1100 ml

Природна, сензуална и рачно насликана – вака може да се опише Manufacture колекцијата. Manufacture Gris содржи производи кои благодарение на комбинацијата од бел порцелан и сиви нијанси креираат уметност и модерен дизајн на трпезата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Gris - сад за сервирање на паста

1.890 ден

Нема на залиха