Manufacture Gris – шолја

1.590 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 380 ml

Нема на залиха

SKU: 1042319651 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 380 ml

Природна, сензуална и рачно насликана – вака може да се опише Manufacture колекцијата. Manufacture Gris содржи производи кои благодарение на комбинацијата од бел порцелан и сиви нијанси креираат уметност и модерен дизајн на трпезата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Gris - шолја

1.590 ден

Нема на залиха