Manufacture Rock – чаша за еспресо

930 ден

  • Материјал на изработка: Боросиликатно стакло
  • Димензии: 6.8 cm
  • Капацитет: 110 ml

3 на залиха

SKU: 1042397982 Категории: ,

Description

Стаклена чаша наменета за еспресо. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Боросиликатно стакло
Димензии: 6.8 cm
Капацитет: 110 ml

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Овој дел од колекцијата е изработен од боросиликатно стакло, кое ги чува пијалоците топли подолг временски период. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock – чаша за еспресо

930 ден

3 на залиха