Manufacture Rock Desert – сад (14 cm)

1.590 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14 cm дијаметар / 600ml

4 на залиха

SKU: 1042501900 Категории: ,

Description

Порцелански сад наменет за сервирање и послужување. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 14 cm дијаметар / 600 ml

Впечатливата архаична шема врз црниот порцелан ќе додаде уметнички допир на вашата маса и ќе ги исполни посбените моменти со задоволство

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock Desert - сад (14 cm)

1.590 ден

4 на залиха