Manufacture Rock – сет од прибор за јадење (20п.)

28.690 ден

Out of Stock
  • 4 вилушки за торта
  • 4 вилушки за вечера
  • 4 ножеви
  • 4 лажици
  • 4 мали лажици

Нема на залиха

SKU: 1265569058 Категории: ,

Description

Со карактеристичниот изглед на приборот за јадење Manufacture Rock, можете да создадете драматично спектакуларно поставување на маса во кое било време. Матиран црн прибор за јадење кои совршено се вклопуваат во раката и им даваат посебна атмосфера на оброците.

Овој комплет совршено се вклопува во истоимениот порцелански комплет од камено-ефект на Вилерој и Бох, но може да биде и совршено комбиниран со поставување на масата во поедноставен стил, минимален стил.

Сетот од 20 парчиња содржи 4 вилушки за торта, 4 вилушки за вечера, 4 ножеви, 4 лажици и 4 мали лажици.

Одржување: безбеден за миење во машина за садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock - сет од прибор за јадење (20п.)

28.690 ден

Нема на залиха