Manufacture Rouge – шолја

1.272 ден

-20% Off
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 380 ml

6 на залиха

SKU: 1042389651 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 380 ml

Природна, сензуална и рачно насликана – вака може да се опише Manufacture колекцијата. Manufacture Rouge содржи производи кои благодарение на комбинацијата од бел порцелан и црвени нијанси креираат уметност и модерен дизајн на трпезата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rouge – шолја

1.272 ден

6 на залиха