Mariefleur – сад со рачка

3.249 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml

Нема на залиха

Description

Порцелански длабок сад со рачка, наменет за сервирање и послужување на разни сосови, салати, овошја, колачи итн. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - сад со рачка

3.249 ден

Нема на залиха