Mariefleur – сад за готвење (28 cm)

5.130 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 28 cm дијаметар
  • Капацитет: 2572 ml

1 на залиха

Description

Порцелански сад наменет за подготовка и сервирање на храна. Специјалната глазура го прави садот исклучително лесен за чистење, така што остатокот од храна излегува неверојатно брзо и лесно. Безбеден е за миење во машина за садови, за употреба во микробранова печка и за употреба во рерна.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 28 cm дијаметар
Капацитет: 2572 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur – сад за готвење (28 cm)

5.130 ден

1 на залиха