Mariefleur – тацна за повеќенаменска шолја

20 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 20 ml

Нема на залиха

SKU: 1042174842 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за повеќенаменска шолја, наменета за повеќенаменската шолја од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 20 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - тацна за повеќенаменска шолја

20 ден

Нема на залиха