Maritim Чаршаф

2.190 ден

  • Димензии: 50 х 140 см
  • Материјал: 100% памук
  • Одржување: се пере на 40 степени

2 на залиха

SKU: 4566940 Категорија:

Description

Димензии: 50 х 140 см
Материјал: 100% памук
Одржување: се пере на 40 степени

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Maritim Чаршаф

2.190 ден

2 на залиха