Melody Чаршаф

3.290 ден6.449 ден

 

  • 100% памук
  • Се перат на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

 

  • 100% памук
  • Се перат на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Бела

Големина

36 cm x 88 cm, 50 cm x 150 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Melody Чаршаф

Select Options
Исчисти