MetroChic Gifts – шолја со капак

4.190 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 300 ml

Нема на залиха

SKU: 1044834855 Категории: ,

Description

Порцеланскa шолја за чај или кој било друг топол пијалок, со капак кој се става на горниот дел за да ја задржи топлината.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 300 ml

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Gifts - шолја со капак

4.190 ден

Нема на залиха