MetroChic Gifts – свеќник

5.590 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 7,5 cm x 13 cm

Нема на залиха

SKU: 1044835520 Категории: ,

Description

Порцелански свеќник, кој може да се употребува и како вазна, во зависност од вашите лични желби.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 7,5 cm x 13 cm

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Gifts - свеќник

5.590 ден

Нема на залиха