New Wave – длабок сад

4.390 ден

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 26 cm

1 на залиха

Description

Длабок сад за сервирање на различни деликатеси, изработен од кристално стакло. Се мие во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 26 cm

Колекцијата New Wave е дизајнирана и изработена со необична талент. Нејзиниот неконвенционален дизајн заснован на флуидни линии, создавајќи карактеристични бранови, брзо предизвика интерес кај широката публика. Како резултат, оваа серија за рекордно кратко време предизвика сензација во светот и стана бестселерот на новиот милениум. Исклучително елегантната и во исто време ергономска форма на елементите вклучени во серијата го прави идеален и за секојдневна употреба и за покривање на масата за гала вечери

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

New Wave - длабок сад

4.390 ден

1 на залиха