Numa Mini – вазна

1.190 ден1.890 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Вазна изработена од кристално стакло, во две завршници во однос на бојата. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 12 cm x 8,8 cm дијаметар

Вазните од колекцијата Numa се совршен избор за аранжмани на индивидуални цвеќиња или сами да бидат прикажани за да создадете прекрасно централно парче. Оваа рачна изработка од обоено и чисто стакло на секоја просторија и дава завршен допир.

Дополнителни информации

Боја

Бела, Сива, Темно маслинеста, Темно сина, Темно црвена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Numa Mini - вазна

Select Options
Исчисти