Old Luxembourg – тацна за шолја

830 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 16 cm дијаметар

18 на залиха

SKU: 1023411250 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја, наменета за шолјата од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16 cm дијаметар

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg - тацна за шолја

830 ден

18 на залиха