Olivo Чаршаф

2.190 ден4.790 ден

  • Димензии: 50 х 140 см и 130 х 170 см
  • Материјал: 100% памук
  • Одржување: се пере на 40 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

Димензии: 50 х 140 см и 130 х 170 см
Материјал: 100% памук
Одржување: се пере на 40 степени

Дополнителни информации

Големина

130 cm x 170 cm, 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Olivo Чаршаф

Select Options
Исчисти