Opera – сет од 4 чаши

3.690 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 11 cm x 8.8 cm дијаметар
  • Капацитет: 315 ml

3 на залиха

SKU: 1137898140 Категории: ,

Description

Сет од 4 чаши наменети за вода или сок, изработени од кристално стакло. Безбедни се за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 11 cm x 8.8 cm дијаметар
Капацитет: 315 ml

Opera колекцијата содржи производи изработени од кристално стакло, со дизајн кој црпи инспирација од дваесеттите години. Класично обликуваните производи се совршено елегантни, а можат да се употребуваат за секоја прилика.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Opera - сет од 4 чаши

3.690 ден

3 на залиха