Pasta Passion – сад за подготовка на лазањи

4.690 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 30 cm x 20 cm

Нема на залиха

Description

Порцелански сад за подготовка и сервирање на лазањи, кој доаѓа со соодветен капак. Безбедни се за миење во машина за садови, за употреба во микробранова печка и секако за употреба во рерна.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 30 cm x 20 cm

Како што самото име упатува, Pasta Passion колекцијата е наменета за сите љубители на паста т.е. тестенини. Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна паста.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pasta Passion - сад за подготовка на лазањи

4.690 ден

Нема на залиха