Pieces of Jewellery – вазна/свеќник

21.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензија: 18 cm x 17.5 cm дијаметар
  • Капацитет: 2750 ml

Нема на залиха

SKU: 1136371590 Категории: , ,

Description

Вазна изработена од кристално стакло, во луксузна завршница, со можност за употреба и како свеќник. Извонредно изгледа дури и кога е празна.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензија: 18 cm x 17.5 cm дијаметар
Капацитет: 2750 ml

Pieces of Jewellery колекцијата на производи е изработена од кристално стакло, кое е обликувано на начин што создава извонредна софистицираност, елеганција и убавина за око.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pieces of Jewellery – вазна/свеќник

21.390 ден

Нема на залиха