Pieces of Jewellery – вазна

23.190 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензија: 22.1 cm x 15.2 cm дијаметар
  • Капацитет: 2800 ml

Нема на залиха

SKU: 1136370970 Категории: ,

Description

Вазна изработена од кристално стакло, во луксузна завршница за единствена презентација на цветовите. Извонредно изгледа дури и кога е празна.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензија: 22.1 cm x 15.2 cm дијаметар
Капацитет: 2800 ml

Pieces of Jewellery колекцијата на производи е изработена од кристално стакло, кое е обликувано на начин што создава извонредна софистицираност, елеганција и убавина за око.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pieces of Jewellery - вазна

23.190 ден

Нема на залиха