Pizza Passion – правоаголен сет за сервирање и послужување

7.490 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан, бамбус
  • Димензии: 50,8 X 38 X 0,5 cm

Нема на залиха

SKU: 1041728171 Категории: ,

Description

Порцелански сет наменет за повеќенаменска употреба, кој се состои од 6 правоаголни чинии и подлога од бамбус. Првично се наменети за помош при подготовка на пица, но може да се употребат и за сервирање на разани закуски. Се одржуваат рачно.

Материјал на изработка: Премиум порцелан, бамбус
Димензии: 50,8 X 38 X 0,5 cm

Како што самото име упатува, Pizza Passion колекцијата е наменета за сите љубители на пица. Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна пица.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pizza Passion - правоаголен сет за сервирање и послужување

7.490 ден

Нема на залиха