Pompeji Чаршаф

9.990 ден

  • Димензии: 150 х 250 см
  • Материјал: 50% памук, 50% лен
  • Одржување: се пере на 60 степени

1 на залиха

SKU: 5701713 Категорија:

Description

Димензии: 150 х 250 см
Материјал: 50% памук, 50% лен
Одржување: се пере на 60 степени

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pompeji Чаршаф

9.990 ден

1 на залиха