Quinsai Garden – чајник, 1,2 л

11.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1,2 л

1 на залиха

SKU: 1043800460 Категории: ,

Description

Порцелански чајник, кој истовремено може да се употребува и за кафе. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1,2 л

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden - чајник, 1,2 л

11.490 ден

1 на залиха