Quinsai Garden – чинија за сервирање

5.590 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 44 cm x 23 cm

1 на залиха

Description

Порцеланска чинија за сервирање. Безбедна е за миење во машина за садови, но и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 44 cm x 23 cm

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden – чинија за сервирање

5.590 ден

1 на залиха