Quinsai Garden Gifts – декоративен сад за овошје

19.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 47 cm x 38 cm

1 на залиха

Description

Порцелански декоративен сад за овошје.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 47 cm x 38 cm

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden Gifts - декоративен сад за овошје

19.490 ден

1 на залиха