Quinsai Garden Gifts – сад за сервирање на две нивоа

10.190 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 27.5 cm x 27.5 cm x 27 cm

Нема на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање на две нивоа.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 27.5 cm x 27.5 cm x 27 cm

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden Gifts - сад за сервирање на две нивоа

10.190 ден

Нема на залиха