Quinsai Garden – шолја за кафе

2.090 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 210 ml

1 на залиха

SKU: 1043801300 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за кафе. Безбедна е за миење во машина за садови, но и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 210 ml

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden - шолја за кафе

2.090 ден

1 на залиха