Quinsai Garden Gifts – вазна

12.990 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 13 cm x 30 cm

Нема на залиха

SKU: 1044815070 Категории: ,

Description

Порцеланска вазна која ќе се погрижи да ги претстави вашите цвеќиња на спектакуларно сифистициран начин.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 13 cm x 30 cm

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden Gifts - вазна

12.990 ден

Нема на залиха