Retro – сад за сервирање на торта

6.990 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 14.8 cm x 31 cm дијаметар

Нема на залиха

Description

Сад за сервирање на торта и колачи, изработен од кристално стакло. Се мие во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 14.8 cm x 31 cm дијаметар

Retro е колекција која се состои од стаклени производи, со изработка која визуелно презентира луксуз, стил и неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Retro - сад за сервирање на торта

6.990 ден

Нема на залиха