Retro – стаклен капак

4.490 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 19 cm x 25.4 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1172191872 Категории: ,

Description

Капак наменет за покривање на садот за сервирање на торти или колачи од истоимената колекција, изработен од кристално стакло. Се мие во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 19 cm x 25.4 cm дијаметар

Retro е колекција која се состои од стаклени производи, со изработка која визуелно презентира луксуз, стил и неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Retro - стаклен капак

4.490 ден

Нема на залиха