Retro – тегла за складирање

2.970 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 15.5 cm x 13 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1172193710 Категории: ,

Description

Тегла наменета за складирање, изработена од кристално стакло. Се мие во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 15.5 cm x 13 cm дијаметар

Retro е колекција која се состои од стаклени производи, со изработка која визуелно презентира луксуз, стил и неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Retro - тегла за складирање

2.970 ден

Нема на залиха