Romance Чаршаф

3.149 ден

  • Димензии: 32 х 96 см
  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
  • Одржување: се пере на 40 степени

3 на залиха

SKU: 6466840 Категорија:

Description

Димензии: 32 х 96 см
Материјал: 70% памук, 30% полиестер
Одржување: се пере на 40 степени

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Romance Чаршаф

3.149 ден

3 на залиха