Royal Basic Set – сет од чинии и шолји за кафе (20 парчиња)

38.290 ден

Out of Stock

– 4 x чинии (29 см)
– 4 x чинии за салата (22 см)
– 4 x длабоки садови (0,75л)
– 4 x шолји за кафе
– 4 x рацни за шолји за кафе

Нема на залиха

SKU: 1044127335 Категории: ,

Description

Сет од 20 парчиња чинии и прибор за кафе, изработени од бел премиум порцелан, безбедни за миење во машина за садови и безбедни за употреба во микробранова печка.

Сетот вклучува:

– 4 x чинии (29 см)
– 4 x чинии за салата (22 см)
– 4 x длабоки садови (0,75л)
– 4 x шолји за кафе
– 4 x рацни за шолји за кафе

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Royal Basic Set - сет од чинии и шолји за кафе (20 парчиња)

38.290 ден

Нема на залиха