Sea Flowers Чаршаф

1.490 ден1.990 ден

  • Димензии: 40 x 100 см и 50 х 140 см
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 40 x 100 см и 50 х 140 см
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Големина

40 cm x 100 cm, 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Sea Flowers Чаршаф

Select Options
Исчисти