Soup Passion – сет од 2 садови за супа

1.890 ден2.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Сетот од 2 чинии може да биде во две варијанти:
    • мала – 23.3 cm x 13.3 cm x 5.2 cm
    • голема – 27.5 cm x 17.3 cm x 6.8 cm
Исчисти

Description

Сет од 2 порцелански садови наменети за супа. Безбедни се за миење и за употреба во микробранова печка. Сетот од 2 чинии може да биде во две варијанти: мала и голема.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Сетот од 2 чинии може да биде во две варијанти:

  • мала – 23.3 cm x 13.3 cm x 5.2 cm
  • голема – 27.5 cm x 17.3 cm x 6.8 cm

Како што самото име упатува, Soup Passion колекцијата е наменета за сите љубители на супи. Безвременскиот дизајн, инспирацијата од Азија, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна супа.

Дополнителни информации

Големина

голема – 27.5 cm x 17.3 cm x 6.8 cm, мала – 23.3 cm x 13.3 cm x 5.2 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Soup Passion - сет од 2 садови за супа

Select Options
Исчисти