Spring Fantasy – чаршаф, XL

3.290 ден

Out of Stock
  • Димензии: 49 x 143 сm
  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер

Нема на залиха

SKU: 1486446150 Категории: , ,

Description

Како и секоја година, Велигден мора да биде исполнет со радост и боја. Колекцијата Spring Fantasy совршено се вклопува во оваа визија. Прибор за маса е украсен со прекрасни велигденски зајчиња, без кои не можеме да го замислиме Велигден.

  • Димензии: 49 x 143 сm
  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Fantasy - чаршаф, XL

3.290 ден

Нема на залиха