Spring Fantasy – длабок сад

2.859 ден

Out of Stock

Димензии : 24.7 x 24.7 x 4.8 cm

Нема на залиха

Description

Порцелански сад со цветен релјеф украсен со слика на зајачиња од семејството Бани Талес, плетејќи венци.

Димензии : 24.7 x 24.7 x 4.8 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Fantasy - длабок сад

2.859 ден

Нема на залиха