Spring Fantasy – подметач

849 ден

Out of Stock

Димензии: 50 x 35 cm

Нема на залиха

SKU: 1486446122 Категории: ,

Description

Подметач украсен со слика на зајачиња од семејството Bunny Tales кои сликаат јајца. Елементите на серијата се украсени со декори кои ќе создадат кохерентно уредување со садовите за пролетно будење, така што велигденскиот појадок може да се одвива во уникатна, живописна атмосфера.

Димензии: 50 x 35 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Fantasy - подметач

849 ден

Нема на залиха