Spring Fantasy – подметач

839 ден

Out of Stock

Димензии: 48 × 32 cm

Нема на залиха

SKU: 1486446120 Категории: , ,

Description

Колекцијата Spring Fantasy е шармантен додаток кој ќе ја заживее велигденската трпеза и ќе му даде пролетен карактер.

Димензии: 48 × 32 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Fantasy - подметач

839 ден

Нема на залиха